HAKKIMIZDAZUBIRI kendini sadece her türlü prefabrik beton elemanları (blok, bordür, parke taşı v.s.) üretimi için kullanılan ahşap palet imalatına ve pazarlamasına adamış olan bir firmadır.
 
Başlangıç yılları 1971 yılına uzanmasına rağmen, şirket’in resmi kuruluşu 1986 yılında ve şirket kurucusu Sayın Fermin Pinzolas Zubiri bey’in prefabrik sanayisindeki geniş tecrübelerine dayanarak gerçekleşmiştir.

Piyasanın talepleri ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda 2005 yılında en yenilikçi masif panel üretim hattını kurduk. Tam otomatik ve robot zincir hattı ile donatılmış olan üretimimiz sayesinde, üretim seviyemiz yükselmiştir ve üretim maliyetlerimiz düşürülmüştür. Tüm bunların sonucunda ZUBIRI yüksek kaliteli bir ürünü çok rekabetçi bir fiyata piyasaya sunabilmeyi başarmıştır.

Fabrikamız İspanya’nın kuzeybatısında, 1,5 Milyon hektarlık orman alanına sahip olan Atlantik Okyanusu bölgesinde bulunmaktadır (Santiago de Compostela). Burada ham maddenin hava kurutmasını yapabileceğimiz 45.000 metrekarelik bir açık alan sahamız ve 7.500 metrekarelik bir kapalı alanımız mevcuttur.

Çalışan kadromuz kalifiye elemanlardan oluşmaktadır, ve teknik çalışma ekibiyle beraber sizlere ideal şartlarda bir ürün sunabilmemizi sağlamkta.

Bizleri farklı kılan özelliklerimiz ciddiyetimiz, hizmet konusunda istekliliğimiz ve yenilikçi ruhumuz, ve tüm bu özellikler müşterilerimizin bizden beklediği ilgiyi garanti altına alır.

Günümüzde imalat paletlerimiz 5 kıtada ve 40’tan fazla ülkede kullanılmaktadırlar. Kendi müşterilerimiz onlara sunmuş olduğumuz kalite konusunda bizlere destek vermekteler. Herşeyi onlara borçluyuz, bizlere öğretenler, destek olanlar ve bizleri tavsiye edenler onlardır.


Zubiri Beton block üretim paleti

Online İletişim

Silvia Carracedo -------Zubiri online

Bizim katalog indir

Zubiri catalogo

Destek Yardım

İsim

E-mail

Telefon

Danışma