ÖZELLİKLERİ ZUBIRI TEPSİ
Ahşap

Başarımızın sırlarından biri, ham maddemizdir. Her zaman ve sadece İspanya’nın kuzeybatısında ve Fransa’nın güneyinde (Las Landas) büyüyen ve Sahil çamı altındada tanılan, PINUS PINASTER ATLATNICUS’ un ahşabını kullanıyoruz. Bu reçine oranı yüksek olan bir ahşap türüdür ve kurutma hücrelerinde ve kendi üretim hattında maruz kaldığı yüksek neme karşı dayanıklı olmasını sağlar.

Ayrıca yüksek dayanıklılığı için tanılan bu ağalar, 40 yaşından önce kesilmezler. Dağlarda hava kurutması aracılığıyla doğal bir kurutma sağlamaktayız ve ayrıca müşterilerimize ahşap nemini ayarlama imkanını otomatik kurutma aracılığıyla da sağlamaktayız.


Teslim esnasında uluslararası tolreanslar
  Boy ± 2,50 mm
  En ±   1%
  Kalınlık ±   0,50 mm
Yeni Çoklu Lamba-zıvana bağlantı sistemi.

30 yıl boyunca kırlangıçkuyruğu bağlantı sistemini uyguladıktan sonra, tecrübelerimiz ve kendi satış piyasamız bizleri kalaslar arası yeni bir çoklu lamba-zıvana bağlantı sistemine geçmemizi zorladı. Bu lamba-zıvana sistemi 4 dişili ve 3 erkekli geçmelerden oluşmakta ve ayrıca aralıklarına yüksek mukavemetli poliuretan bazlı bir tutkal sürmekteyiz. Bu çoklu lamba-zıvana sistemi kalaslar arasından daha yüksek bir kavrama elde etmemizi ve düz bir çalışma yüzeyin oluşmasını ve tüm palette homojen bir vibrasyon akışı oluşmasını sağlıyor.

Tüm bunlar bizlere, müşterilerimize kalaslar arası açılma olmayacağına dahil yazılı olarak GARANTI verme imkanını sağlar.
Finger-joint (Sıçandişi geçme) sistemi

AVRUPA’DA FINGER JOINT (Sıçandişi geçme) sistemini kullanan TEK FİRMAYIZ. Büyük ebatlı paletlerde tavsiye edilen bu sistem, kalasların gerilimini yüksek derecede yok etmemize yol açar ve uzun nakliye tranzit sürelerinde veya tatillerde üretim durdurmalarında yada paletlerin yüksek sıcaklıklara maruz kalmalarda oluşan olası dönmeleri ve eğilmeleri önler.
Profil kafaları “Mükemmel kapatmalı”

İmalat paleti iki kenarında 2 mm galvaniz metal profili ile donatılmıştır ve profil kafaları üçe katlanarak kapatılmıştır ve yuvarlatılmıştır (Tüm Avrupa’da panentli bir sistem), bu kapatma sistemin mukavemetini arttırır ve üretim hattında olası takılmaları önler.

Her profilde ayrıca 8er kertik (4 adet üstte, 4 adet altta) yapıp, uç noktalarının palete daha sıkı bir şekilde bağlanmasını sağlıyoruz.
Planyalama ve zımparalama

İmalat paletin her iki tarafına orantılı bir şekilde hem planya hemde zımpara yapıyoruz. Son teknoloji iki-bant zımpara Makinamız sayesinde paletlerimizin bitimi hep aynıdır ve iki yüzleride düzdür.
Kimyasal işlem

İmalat paletlerine, neme ve her türlü ahşap böceklerine karşı koruyan özel bikromat bazlı bir insektisit ve fungisit ilacı uygulamaktayız.

Özellikle çevreyi korumayı kendimize görev etmemiz konusunda ağımızda kullanılan tüm ürünlerin ve uygulanan tüm yöntemlerin gerekli prosedürlerden geçirilip sağlıklı bir ortamda gelişmemizi kontrol altında tutar ve aynı zamanda garanti altına alınmaktadır.Online İletişim

Silvia Carracedo -------Zubiri online

Bizim katalog indir

Zubiri catalogo

Destek Yardım

İsim

E-mail

Telefon

Danışma