SERTİFİKA VE ÇEVRESürdürebilirlik Zinciri Politikası (PEFC)


ZUBIRI S.L. her türlü prefabrik beton elemanları (blok, bordür, parke taşı, vs.) imalatı için yalnızca ahşap imalat paleti üretimine ve pazarlamasına adanmış bir şirkettir ve PEFC standartlarını temel alarak Sürdürebilirlik Zinciri Yönetim Sistemini bünyesine barındırmış bir şirket olarak yaşadığımız yeryüzüne karşı olan ormanların sürdürebilirlik sorumluluğunu üstlenmiş olmasını göstermek ve ıspatlamaktadır.


Zubiri, S.L. firma yönetimi günlük yaşantının her alanının ve en zayıf çevresinin korunması gerekçesine inanmaktadır ve kendileri uluslararası PEFC standartları tarafından talep edilen Sürdürebilirlik Zinciri gereksinimlerinin uygulamasını ve bakımını üstlenmişlerdir.


Implantar y mantener un Sistema de Gestión de Calidad, basado en la norma UNE-EN ISO 9001:2008, para mejorar el servicio que presta a sus clientes, así como una mayor proactividad hacia la gestión interna de nuestra organización.


Bunu uygulamaya geçirmek için, Zubiri, S.L. sadece çalışanları tarafından değil, aynı zamanda müşterileri ve tedarikçileri tarafındada destek beklemektedir, onlar çünkü bu Sürdürebilirlik Zincirinin son kullanıcıya kadar ayakta tutulması için gereken temel parçalarıdırlar. Her zaman ZUBIRI, S.L. friması tüm sosyal, sağlık ve güvenlik konularındaki memnuniyeti sağlamak adına çok kararlı olmuştur, ZUBIRI, S.L her işçinin iş yerindeki sağlığını ve güvenliğini sadece bir işçi hakkı olarak görmekle kalmamıştır, onları asgari yasal şartlara uygunluğun ötesinde, şirketin bir yükümlülüğü olarak benimseyerek yerine getirmektedir.


ZUBIRI S.L. tarafından bu sistemin erdemleri desteklenecek ve yayılacaktır, ve tüm tedarikçilerimize bu Gözetim Zincirine, bizim, onların ve tüm toplumun iyiliği için katılmaları önerilecektir.


Bu amaçları başarmak için, sürekli iyileştirme felsefesi üzerine kurulmuş olan sistemimiz uygulamaya koyulacaktır:


  • Uygunsuzlukların yönetimi, düzeltici ve önleyici faaliyetler.
  • İç denetimlerin ve belgelendirmelerin yapılması.
  • Sistemimizin periyodik olarak gözden geçirilmesi.

Bu ilkelerin etkin olarak uygulanabilmesi için, hem yönetimin kendisinin hemde personelin, müşterilerin ve tedarikçilerin desteği kesinlikle gereklidir.


Zubiri Zubiri

Online İletişim

Silvia Carracedo -------Zubiri online

Bizim katalog indir

Zubiri catalogo

Destek Yardım

İsim

E-mail

Telefon

Danışma